czwartek, 9 lutego 2012

"Wiatrak" - Europa zachodnia, XI/XII w.

               Oto moja ostatnia praca. Powrót rycerstwa z wyprawy wojennej. Po ulewnym deszczu droga stała się błotnista i podmokła. Próba przemarszu skończyła się utratą koła w powozie. Zatem jest chwila na odpoczynek.

10 komentarzy:

 1. absolutely Great Master Work !!!!!!
  I love your dio!
  I'm jealous of your STRELETS Normans! I'd painted a lot of them (not yet all the sets...) and yours are so good!!!!!!!!!
  I like the opposite atmosphere between the knights on the mud and the people in a clean, nice landscape....
  More work like that: it pushes me forward...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Once more, for your all nice comments- THANKS SAM.

   Usuń
  2. ... I'm a fan (of your work!), you know that.... I really like to see another time your ancient works! (and with the slideshow, it's much better than on Benno's!)

   Usuń
 2. Fantastic work! I like the mud al over the szene

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudenko! Tylko czy to jest prawdziwe bloto, czy az tak realistycznie to cos wyglada? Swoja droga, gdzie znajdujesz miejsce zeby ustawic te wszystkie dioramy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Błoto to mieszanka pisaku, wikolu i farby. Miejsca właśnie nie znajduję :). Stawiam na szafach, po kątach gdzie się tylko da. A te dioramy, którymi się już nacieszę wywożę do rodziców, gdzie jest więcej miejsca:)

   Usuń
 4. Śliczne, prawdziwe, boskie... przyczepić mógłbym się tylko do malowania figurek... jednak to nie one skupiają wzrok a całość, szczególnie diorama, błoto, wiatrak itp. Jesteś geniuszem Toma!

  Sławek.

  OdpowiedzUsuń