środa, 30 stycznia 2013

"Średniowieczne miasto" - odsłona 13

               Ostatnio trochę popracowałem nad miastem. Udało mi się wykonać teren z gipsu i szpachli oraz skończyć malowanie domów ( potrzebują już tylko niewielkich korekt). Jeszcze tylko wykończenie podłoża i trzeba będzie brać się za kolorowanie tych kilkudziesięciu figurek. Tak, więc zanim miasto ożyje, jeszcze trochę czasu upłynie. Pozdrawiam.13 komentarzy:

 1. Jest grubo.. jak to mawia młodzież. Ja zastanawiam się tylko czy rzeczywiście szarość i brązy aż tak dominowała. Niestety niewiele wiem na ten temat :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Czy te kolory dominowały? Też nie wiem. Ja swoje miasteczko tak sobie wymyśliłem, takie szarawe, brudnawe. Na pewno będzie więcej kolorów jak pojawią się mieszkańcy.

   Usuń
 2. Very amazing town.. even if it looks more like a "Ghost-Town" yet!
  For me, it's more "Fantasy" than medieval,(and I like !) but it's so beautiful!

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo. Faktycznie średniowiecze bywało barwne i widoczne było to poprzez stroje, malowidła ścienne, witraże. Tym samym nie wydaje mi się aby zwykłe budynki miejskie od zewnątrz tryskały kolorami. Ta kolorystyka doskonale oddaje ducha miasta średniowiecznego (moim zdaniem). Nadal z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. No właśnie mi też jakoś najbardziej te kolory odpowiadają wizerunkowi średniowiecznych miast i miasteczek. A może po prostu za dużo filmów się naoglądałem o tej tematyce. Pozdro.

   Usuń
 4. Jesteś mistrzem, a nawet Arcy, choć użyłbym określenia "geniusz". Wykonałeś kawał ciężkiej pracy, a efektem jest cudne miniaturowe miasteczko wyglądające jak prawdziwe. Projektanci z wytwórni filmowych powinni brać z Ciebie przykład. Nie znajduję słów by jeszcze jakoś określić dzieło Twoich rąk. Brawo, brawo, i dziękuję Ci, że mogę oglądać Twoje prace. I więcej takich prac.

  Pozdrawiam
  Sławek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OOOO! Dzięki stary za tak miłe słowa. Do mistrzostwa to mi trochę brakuję:) Mam nadzieję, że końcowy efekt będzie jeszcze lepszy.

   Usuń